C.G. Hallberg takarmatur

C.G. Hallberg takarmatur
C.G. Hallberg takarmatur
C.G. Hallberg takarmatur
C.G. Hallberg takarmatur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

C.G. HALLBERG, takarmatur, 1920-30-tal, fyrarmad, nysilver, behängd med lövformade slipade prismor, stämplad C G HALLBERG, höjd 80 cm

En glasdel saknas

399125

2016-08-17