Gustav Wilhelm Palm sepialaveringar

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GUSTAV WILHELM PALM (1810-1890): 2 st., Motiv på Oleveno, signerad och daterad GWP 42 resp. 43, sepialaveringar, bladstorlek ca 23,5x35 resp. 23x35 cm

399126

2016-08-12