Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GUSTAV WILHELM PALM (1810-1890): 2 st., Motiv på Oleveno, signerad och daterad GWP 42 resp. 43, sepialaveringar, bladstorlek ca 23,5x35 resp. 23x35 cm
399126
2016-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här