Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FISKERULLAR, 4 st, Abu, Sport 2100, Ambassadeur 5500 D, Record 1600 Modell C, Ambassadeur 5000, serienummer 52435
Slitage, delvis med orginalaskar, askar med skador
399136
2016-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här