Fiskerullar från ABU

Fiskerullar från ABU
Fiskerullar från ABU
Fiskerullar från ABU
Fiskerullar från ABU
Fiskerullar från ABU
Fiskerullar från ABU
Fiskerullar från ABU
Fiskerullar från ABU

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FISKERULLAR, 4 st, Abu, Sport 2100, Ambassadeur 5500 D, Record 1600 Modell C, Ambassadeur 5000, serienummer 52435

Slitage, delvis med orginalaskar, askar med skador

399136

2016-08-12