Miniatyrchiffonjé
2016-08-12
399143
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MINATYRCHIFFONJÉ, 1800-tal, dragringar i mässing, grå bemålning, höjd ca 33, 32x21 cm
Slitage