Hugo Carlsson Aspe oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

HUGO CARLSSON ASPE (1902-82), Kustbild, signerad och daterad Aspe 1946, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 29x60 cm

399144

2016-08-13