Ampel

Ampel
Ampel
Ampel
Ampel

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, empire-stil, 1900-talets andra hälft, sex ljuspunkter, höjd ca 79 cm

Slitage

399147

2016-08-12