Byrå gustaviansk-stil
2016-08-12
399149
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, fanerad bl.a. mahogny och valnöt, 1900-talets mitt, gustaviansk-stil, skiva i sten, höjd ca 76, 88x48 cm, nyckel finns
Slitage, smärre fanerbortfall