Folke Ohlsson
2016-08-12
399151
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FOLKE OHLSSON, "Profil", fåtölj och fotpall, teak, Dux, 1960-tal, helstoppad, lös sittplymå, klädd i blommigt tyg
Slitage