Folke Ohlsson

Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson

Klubbat för:

3 400 SEK

2 500 SEK

FOLKE OHLSSON, "Profil", fåtölj och fotpall, teak, Dux, 1960-tal, helstoppad, lös sittplymå, klädd i blommigt tyg

Slitage

399151

2016-08-12