Anna Petrus skålfat Svenskt tenn

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANNA PETRUS, skålfat på lejontassar, Firma Svenskt Tenn, 1929, graverad dekor, märkt Svenskt Tenn, höjd ca 7, diameter 23 cm

Slitage, bucklor

399155

2016-08-12