Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINER, 2 st., Afrika, 1900-tal, höjd ca 28-40 cm

Slitage, skador

399158

2016-08-12