Roland Svensson
2016-08-12
399161
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinternatt", signerad och daterad roland S, -98, färglitografi, 4/350, ca 28x22 cm