Bonad

Bonad
Bonad

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BONAD, Dalarna, 1800-tal, polykromt bemålad uran med blommster, målad på väv, ca 87x59 cm

Skador, färgbortfall

399165

2016-08-12