Lindorm Liljefors

Lindorm Liljefors
Lindorm Liljefors
Lindorm Liljefors
Lindorm Liljefors

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Flygande änder, signerad och daterad Lindorm L -69, olja på pannå, 40x55 cm

399166

2016-08-12