Stolar ett par
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
STOLAR, 1 par, senbarockstil, 1900-talets första hälft, märkta S.O.L., bemålade i gustaviansk grå, sitthöjd 45 cm, omklädda
Kuntoraportti
Ommålade, bruksslitage
399179
Päivämäärä:
2016-08-13