Stolar ett par

Stolar ett par
Stolar ett par
Stolar ett par
Stolar ett par
Stolar ett par
Stolar ett par
Stolar ett par
Stolar ett par
Stolar ett par
Stolar ett par

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

STOLAR, 1 par, senbarockstil, 1900-talets första hälft, märkta S.O.L., bemålade i gustaviansk grå, sitthöjd 45 cm, omklädda

Kuntoraportti

Ommålade, bruksslitage

399179

Päivämäärä:

2016-08-13