Karmstolar England

Karmstolar  England
Karmstolar  England
Karmstolar  England
Karmstolar  England
Karmstolar  England
Karmstolar  England
Karmstolar  England
Karmstolar  England
Karmstolar  England
Karmstolar  England
Karmstolar  England
Karmstolar  England

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

KARMSTOLAR, 4 st, England, 1800-tal, mahogny, genombruten ryggbricka med spjällor, kannelerade armlän, grönkläddsel, sitthöjd ca 43 cm

Kuntoraportti

Ett armlän av, slitage, lagningar

399183

Päivämäärä:

2016-08-12