Karmstolar England
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
KARMSTOLAR, 4 st, England, 1800-tal, mahogny, genombruten ryggbricka med spjällor, kannelerade armlän, grönkläddsel, sitthöjd ca 43 cm
Kuntoraportti
Ett armlän av, slitage, lagningar
399183
Päivämäärä:
2016-08-12