Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ORIENTMATTA, Kurd, semiantik, polykromt mönster på mörkblå botten, 160x112 cm

slitage, fransar med skador, mindre hål

399184

2016-08-17