Klubbat för:
4 400 SEK
4 000 SEK
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "En pilsner på ljugarbänken", signerad och daterad Bert Håge Häverö 1972, olja på duk, ca 30x45,5 cm
399189
2016-08-13