Bert-Håge Häverö oljemålning

Bert-Håge Häverö oljemålning
Bert-Håge Häverö oljemålning
Bert-Håge Häverö oljemålning
Bert-Håge Häverö oljemålning
Bert-Håge Häverö oljemålning
Bert-Håge Häverö oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

4 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "En pilsner på ljugarbänken", signerad och daterad Bert Håge Häverö 1972, olja på duk, ca 30x45,5 cm

399189

2016-08-13