Frank Nyberg akvarell

Frank Nyberg akvarell
Frank Nyberg akvarell
Frank Nyberg akvarell
Frank Nyberg akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRANS NYBERG (Finland 1882-1962): Torgbild med kvinnor, signerad och daterad F. Nyberg 1953, akvarell, ca 30X37 cm

Oramad

399191

2016-08-15