Stolar Karl Johan
2016-08-14
399192
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 1 par, 1800-talets första hälft, Karl-Johan, vitmålade, genombruten ryggbricka, sitthöjd ca 42 cm
Skador, lagningar, kompletterande