Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SVEN HEDIN (1865-1952): Expedition - ryttare och störtande häst, signerad, tusch, ca 17x19,5 cm
Gulnader, passepartout med fuktskador, ej examinerad ur ram
399194
2016-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här