Marianne Richter

Marianne Richter
Marianne Richter
Marianne Richter
Marianne Richter

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MARIANNE RICHTER, "Granen", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, komponerad 1949, gobelängteknik, signerad MR AB MMF, 216x153 cm

4:e december

Något slitage

399196

2016-12-04