Damarbetsbord

Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMARBETSBORD, fanerad med mahogny, sengustaivansk, låda i sargen, belasag i mässing, höjd ca 71, 60x42 cm

Slitage, bleckt, lås saknas

399199

2016-08-14