Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAMARBETSBORD, fanerad med mahogny, sengustaivansk, låda i sargen, belasag i mässing, höjd ca 71, 60x42 cm
Slitage, bleckt, lås saknas
399199
2016-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här