Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ATELJÉ LYKTAN, "Cimbex", taklampor, 1 par, Dahmén/Grandell, svartlackerad metall och glas, lampans glasdel diameter ca 21 cm
Bruksslitage, repor
399200
2016-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här