Ateljé Lyktan Cimbex Dahmén/Grandell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ATELJÉ LYKTAN, "Cimbex", taklampor, 1 par, Dahmén/Grandell, svartlackerad metall och glas, lampans glasdel diameter ca 21 cm

Bruksslitage, repor

399200

2016-08-13