Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
KRÄFTGLAS, 24 delar, bestående av: 13 ölglas, 9 snapsglas samt 2 mindre karaffer, 1900-talets första hälft, med motiv av kräftor handmålade i Åfors
Obetydligt nagg på ett av glasen
399204
2016-08-13