Kräftglas 24 delar

Kräftglas 24 delar
Kräftglas 24 delar
Kräftglas 24 delar
Kräftglas 24 delar
Kräftglas 24 delar
Kräftglas 24 delar

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

KRÄFTGLAS, 24 delar, bestående av: 13 ölglas, 9 snapsglas samt 2 mindre karaffer, 1900-talets första hälft, med motiv av kräftor handmålade i Åfors

Obetydligt nagg på ett av glasen

399204

2016-08-13