Pipor

Pipor
Pipor
Pipor
Pipor
Pipor
Pipor
Pipor
Pipor
Pipor
Pipor
Pipor
Pipor
Pipor
Pipor

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIPOR, 3 st., i etuier, bl.a en i form av hand med dödskalle samt med kvinna bunden vid stol, etuit märkt "Jos. Dolezal Praq...", längd ca 10-18 cm

Slitage och skador, delara saknas

399209

2016-08-13