Patrik Reuterswärd blomsterstilleben oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PATRIK REUTERSWÄRD (1886-1971): Blomsterstilleben, signerad och daterade P. Reuterswärd -42, olja på duk, ca 65x55 cm

399231

2016-08-13