Trädgårdsurnor gjutjärn

Trädgårdsurnor gjutjärn
Trädgårdsurnor gjutjärn
Trädgårdsurnor gjutjärn
Trädgårdsurnor gjutjärn
Trädgårdsurnor gjutjärn
Trädgårdsurnor gjutjärn
Trädgårdsurnor gjutjärn
Trädgårdsurnor gjutjärn
Trädgårdsurnor gjutjärn
Trädgårdsurnor gjutjärn

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, bemålat gjutjärn, 1800-tal, höjd ca 35 cm

Skador, lagnignar

399235

2016-08-14