Väggur gustaviansk stil

Väggur gustaviansk stil
Väggur gustaviansk stil
Väggur gustaviansk stil
Väggur gustaviansk stil
Väggur gustaviansk stil
Väggur gustaviansk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

VÄGGUR, John Nilsson Stockholm, förgyllt, gustaviansk stil, höjd ca 90x48 cm, nyckel finns

Smärre pastellage skador

399236

2016-08-14