Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL,1800-talets andra hälft, dekor av bl.a. ansikten, förgylld, ca 66x91 cm

Slitage

399237

2016-08-14