Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL,1800-talets andra hälft, dekor av bl.a. ansikten, förgylld, ca 66x91 cm
Slitage
399237
2016-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här