Blåslampor bl.a. Primus

Blåslampor bl.a. Primus
Blåslampor bl.a. Primus
Blåslampor bl.a. Primus
Blåslampor bl.a. Primus
Blåslampor bl.a. Primus
Blåslampor bl.a. Primus
Blåslampor bl.a. Primus
Blåslampor bl.a. Primus

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLÅSLAMPOR, 2 st., mässing, 1900-tal, Primus, Max Sievert, Stockholm, höjd ca 23 cm

Slitage, stötskador

399253

2016-08-13