Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, mahogny, regency, England, räfflad dekor, sabelformade ben, på hjultrissor i mässing, vit klädsel, sitthöjd ca 50, 187x66 cm
Skador, slitage, senare klädsel
399287
2016-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här