Soffa regency

Soffa regency
Soffa regency
Soffa regency
Soffa regency
Soffa regency
Soffa regency
Soffa regency
Soffa regency
Soffa regency
Soffa regency

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, mahogny, regency, England, räfflad dekor, sabelformade ben, på hjultrissor i mässing, vit klädsel, sitthöjd ca 50, 187x66 cm

Skador, slitage, senare klädsel

399287

2016-08-13