Konferensbord mahogny

Konferensbord mahogny
Konferensbord mahogny
Konferensbord mahogny
Konferensbord mahogny
Konferensbord mahogny
Konferensbord mahogny
Konferensbord mahogny
Konferensbord mahogny

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KONFERENSBORD, mahogny, 1900-talets andra hälft, låda i sargen, höjd ca 73, 210x100 cm

Bruksslitage, repor

399290

2016-08-13