Byrå i alm
Valmis
2016-08-13
399297
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BYRÅ med tre lådor, almfanér, draghandtag i tenn, 1930/40-tal, stämplad Svensk Möbelfabrikerna, höjd ca 67, 100x42 cm
ytslitage