Skelettur Jeager-LeCoultre

Skelettur Jeager-LeCoultre
Skelettur Jeager-LeCoultre
Skelettur Jeager-LeCoultre
Skelettur Jeager-LeCoultre
Skelettur Jeager-LeCoultre
Skelettur Jeager-LeCoultre
Skelettur Jeager-LeCoultre
Skelettur Jeager-LeCoultre

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

SKELETTUR, Jeager-LeCoultre, 1950-70-tal, 8-dagarsverk, Schweiz, ovoid form, fodral i vitmetall, ställvis matterad och glas, urverk i mässing, märkt Jaeger-LeCoultre 566, höjd ca 14 cm

Slitage. Smärre anlöpning. Ej funktionstestad.

399299

2016-08-13