Satsbord teak

Satsbord teak
Satsbord teak
Satsbord teak
Satsbord teak
Satsbord teak
Satsbord teak
Satsbord teak
Satsbord teak

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SATSBORD, teak, teakfaner, rotting, 3 dlr., 1900-talets mitt, minsta bordet med underhylla i flätad rotting, höjd ca 48-52, bredd 38-65, djup 31,5-43 cm

Bruksslitage

399304

2016-08-13