Giuseppe Moretti skulptur

Giuseppe Moretti skulptur
Giuseppe Moretti skulptur
Giuseppe Moretti skulptur
Giuseppe Moretti skulptur
Giuseppe Moretti skulptur
Giuseppe Moretti skulptur
Giuseppe Moretti skulptur
Giuseppe Moretti skulptur
Giuseppe Moretti skulptur
Giuseppe Moretti skulptur
Giuseppe Moretti skulptur
Giuseppe Moretti skulptur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALESSANDRO MORETTI (1870-1953): Byster, 1 par, lergods, signerad och daterad A. Moretti 1943 respektive 1946, höjd ca 17 resp. 22 cm

399310

2016-08-13