Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS OCH SKÅL, vasen Kosta Boda, skålen otydligt signerad i botten, vas höjd ca 27, skål diameter 27, höjd 17
Repor i skålens spegel
399318
2016-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här