Vas och skål

Vas och skål
Vas och skål
Vas och skål
Vas och skål
Vas och skål
Vas och skål

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS OCH SKÅL, vasen Kosta Boda, skålen otydligt signerad i botten, vas höjd ca 27, skål diameter 27, höjd 17

Repor i skålens spegel

399318

2016-08-14