Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSGRUPP, 3 dlr., 1900-talets mitt, rokokostil, bemålad i ljusgrönt, bordets höjd ca 68, diameter 86, stolarnas sitthöjd 42 cm
Senare bemåld, slitage
399322
2016-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här