Salongsgrupp rokokostil

Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSGRUPP, 3 dlr., 1900-talets mitt, rokokostil, bemålad i ljusgrönt, bordets höjd ca 68, diameter 86, stolarnas sitthöjd 42 cm

Senare bemåld, slitage

399322

2016-08-14