Tennfat barock

Tennfat barock
Tennfat barock
Tennfat barock
Tennfat barock
Tennfat barock
Tennfat barock
Tennfat barock
Tennfat barock

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FAT, tenn, 16/1700-tal, barock, troligen England, med ägarmonogram i blomsterkrans, otydliga stämplar, diameter ca 51,5 cm

Slitage

399323

2016-08-14