Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, fanerad i bl a mahogny, rokokostil, beslag i mässing, höjd ca 80, 100x53 cm
Ytskador
399326
2016-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här