Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, fanerad i bl a mahogny, rokokostil, beslag i mässing, höjd ca 80, 100x53 cm

Ytskador

399326

2016-08-14