Stolar Miljö Expo

Stolar Miljö Expo
Stolar Miljö Expo
Stolar Miljö Expo
Stolar Miljö Expo
Stolar Miljö Expo
Stolar Miljö Expo
Stolar Miljö Expo
Stolar Miljö Expo
Stolar Miljö Expo
Stolar Miljö Expo
Stolar Miljö Expo
Stolar Miljö Expo

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 2 st., Miljö Expo, 1980-tal, delvis svartlackerad stomme, sitthöjd ca 57 cm

Bruksslitage

399327

2016-08-14