Skåp jugend

Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1900-talets första hälft, jugend, 2 justerbara hyllplan, vitrindel med invändiga hyllplan, draghantag i mässing, höjd ca 148, 79x28 cm

Senare bemålat, skador

399332

2016-08-14