Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, gulmetall och skivor i imitationsträ, på hjultriss, höjd ca 70, 42x74 cm
Slitage, ena hjulet med skador tejpat
399333
2016-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här