Bordslampa marmor och metall

Bordslampa marmor och metall
Bordslampa marmor och metall
Bordslampa marmor och metall
Bordslampa marmor och metall
Bordslampa marmor och metall
Bordslampa marmor och metall
Bordslampa marmor och metall
Bordslampa marmor och metall

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, metall och marmor, 1900-talets första hälft, höjd inkl lampställning ca 53 cm

Slitage, repor

399351

2016-08-14