Mason akvarell
2016-08-14
399376
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
C. MASON (1800-tal): Edingburg castle, signerad och daterad C Mason 1830, akvarell med täckvit, ca 49x37 cm