Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, 1 par, ben och stomme i förgyllt trä samt skivor i marmor immitation, 1900-talets mitt, fötter i form av tassar, höjd ca 66 cm, 27x27 cm.

Slitage

399379

2016-08-14